Pomorski drift loguj sie zobacz wiecej!!!

Wszystko o drifcie...Pomorski drift loguj sie zobacz wiecej!!!


#1 2012-03-20 20:52:17

Sialoo.Sierra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 46
Punktów :   

Czym zacząć zabawę z driftem… Czym jeździcie i od czego zaczynaliście?

Na początek temat ciekawy, który budzi duże poruszenie miedzy posiadaczami, BMW a Nissanów i innych użytkowników tylno napędowców. Co wy proponujecie na początek czym ślizgacie się obecnie, od czego chcieli byście zacząć, na co zwracać uwagę przy kupnie. ; )


Nic na siłę wszędzie w poprzek...

Offline

 

#2 2012-03-28 22:52:41

Sialoo.Sierra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 46
Punktów :   

Re: Czym zacząć zabawę z driftem… Czym jeździcie i od czego zaczynaliście?

Zaczynałem od bmw e36 niestety mój egzemplarz był słaby i nie nadawał się do szaleństw na początku z silnikiem m50b20 potem swap m50b25 i wiele modyfikacji niestety potem przytuliłem drzewo a parę miesięcy po złożeniu wyrwałem cały wózek z budy wiec trzeba było sklecić i pościć w ludzi co do bmw to proponuje e30 albo e36 z silniczkiem 2.8 M52B28 dużo lżejszy od B25 (2.5) lepszy moment i podobne ceny... Co do problemów to znaleźć normalna osobę która bez żadnych szopek złoży to do kupy...

Drugim moim autem i obecny jest poczciwa Ściera w wersji GT służy dobrze nie narzekam ma wszystko co potrzebuje mogła by mieć nieco lepsze kopyto ale nad tym pracuje... polecam w innych tematach trochę o niej... Nad następca sierry jeszcze nie myślałem bo ona jeszcze daje rade a fundusze nie pozwalają myślałem nad nissanem s14 a co wy o tym myślicie ktoś posiada poleca...


Nic na siłę wszędzie w poprzek...

Offline

 
Nowo otwarte forum zapraszam wszystkich!!!! nie tylko tylno napedowców!!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonsovchaos.pun.pl www.silverdefenders.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.legendsfighters.pun.pl www.nsz-squad.pun.pl